با مجموعه ما بیشتر آشنا شوید

راه دانش آزمایشگاه یک مجموعه آموزشی با هدف آشنا کردن جویندگان علم با جدیدترین مباحث علمی و آموزشی است. همچنین در جهت توانمند سازی دانشجویان، بر طبق اصول استاندارد و اخلاق حرفه‌ای، گام برمیدارد. 

 

 در ادامه این صفحه با اساتید آموزشی و رزومه مختصر آنها آشنا می‌شوید 

 

 
dr pedram talaie

دکتر پدرام طلائی

مسئول کارآموزی

کارشناسی علوم آزمایشگاهی

کارشناسی ارشد حشره شناسی پزشکی

دکترا مهندسی پزشکی بیومتریال

 
dr stareh behnia

مهرنوش عظیمی

استاد دوره

کاردانی علوم آزمایشگاهی

کارشناسی علوم آزمایشگاهی

کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی

 
dr stareh behnia

دکتر ستاره بهنیا

استاد دوره

کارشناسی علوم آزمایشگاهی

کارشناسی ارشد ژنتیک

دانشجوی دکترا ایمونولوژی

 
mozhdeh doodmani shirazi

مژده دودمانی شیرازی

مدرس دوره

کارشناسی میکروب شناسی

ارشد توکسین‌های میکروبی

 

رزومه مختصر دکتر پدرام طلائی

دکتر پدرام طلائی استاد دوره‌های علوم آزمایشگاهی می‌باشند. سالها فعالیت پژوهشی و آموزشی و انتشار مقالات گوناگون در حوزه آزمایشگاه و بالین بخشی از فعالیت‌های ایشان بوده است. عنوان دانشجوی برتر و نمونه در دانشگاه علوم پزشکی تهران و اهدا لوح تقدیر به ایشان، تندیس TUV، گواهینامه‌های کنترل کیفی آزمایشگاه پزشکی از مراکز معتبر داخلی و خارجی، ابداع اپلیکیشن نسخه خوانی آزمایشگاه، و آموزش هزاران دانشجو از سراسر دنیا از دیگر افتخارات ایشان می‌باشد.

رزومه مختصر خانم مهرنوش عظیمی

مهرنوش عظیمی استاد دوره‌های علوم آزمایشگاهی و فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران با رتبه عالی هستند. همچنین آشنایی ایشان با هنر و کسب رتبه برتر در جشنواره بین المللی سیمرغ وزارت بهداشت و تجربه بالا ایشان در امور آزمایشگاهی و آشنا بودن با تست‌های تخصصی باعث شده است که کارآموزان ایشان با تکنیک‌های نوین آشنا شوند. دارا بودن گواهینامه مستر جامع علوم آزمایشگاهی و آشنا بودن با بخش مارکتینگ آزمایشگاه و تدریس این موضوع از تجارب دیگر ایشان در حوزه آزمایشگاه است.

رزومه مختصر خانم ستاره بهنیا

ستاره بهنیا استاد دوره‌های علوم آزمایشگاهی می‌باشند. سالها سابقه کار عملی در حوزه آزمایشگاه و بالین، و دارا بودن گواهینامه‌های معتبر آزمایشگاهی، و تحقیقات در متدهای نوین آزمایشگاهی باعث شده تا دانشجویان ایشان با جدیدترین روش‌های آزمایشگاهی آشنا شوند و نسبت به درک دقیق و علمی آزمایشات، آگاهی پیدا کنند. آشنا بودن ایشان به چهار زبان زنده دنیا، و گواهینامه مستر جامع علوم آزمایشگاهی، از افتخارات ایشان است.

رزومه مختصر خانم مژده شیرازی

خانم مژده شیرازی، از اساتید تخصصی مباحث نمونه گیری و پذیرش آزمایشگاه و نسخه خوانی می‌باشند. خونگیری همیشه یکی از مهمترین بخش‌های آزمایشگاه بوده و است، و کارآموزان بعد از آموزش‌های ایشان با روش‌های تخصصی آشنا می‌شوند و حتی از افراد بدرگ نیز نمونه گیری انجام می‌دهند. تسلط ایشان در آموزش متدهای ونوجکت، سرنگ، اسکالپ و انواع نمونه گیری‌های وریدی و مویرگی بسیار ستودنی است. همچنین ایشان دارای گواهینامه مستر جامع علوم آزمایشگاهی هستند. 

Quattro

هم راه را نشانت می‌دهیم و هم پا به پایت در این مسیر همراهت خواهیم آمد! 

مجموعه راه دانش آزمایشگاه، ارائه دهنده خدمات آموزشی آنلاین و حضوری، در خصوص آزمایشگاه و بالین در جهت ارتقاء توانمندی دانشجویان و آزمایشگاهیان عزیز می‌باشد.